pływanie kajakiem

Praktyka & Doświadczenie

Wieloletnie

doświadczenie

Specjaliści

DLACZEGO MY

Zdolność do

bycia

krok do przodu

Indywidualne 

podejście

Wiedza spełniająca

Twoje potrzeby

Jasne i przejrzyste

warunki współpracy

Nasz zespół

radca prawny

Katarzyna 

Patocka

Radca Prawny

Kim jestem? 

Zawodowo: doświadczonym radcą prawnym, z szeroką wiedzą prawniczą, popartą praktyką (prawo rodzinne, cywilne, pracownicze, podatkowo – celne, bankowe, administracyjne samorządowe). Problemy staram się rozwiązywać niestereotypowo. Zawsze uwzględniam charakter sprawy i oczekiwania Klienta, a w sprawach rodzinnych ważkie kwestie emocjonalne, a nade wszystko Dobro Dziecka. 

Prywatnie: człowiekiem otwartym na nowe wyzwania, pogłębiającym swoje zainteresowania (sztuka, kino) oraz oddającym się podróżniczej pasji w stylu  backpackers.

radca prawny

Tomasz

Jeżewski

Radca Prawny

Kim jestem? 

Zawodowo: radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w sprawach procesowych, zwłaszcza w zakresie spraw rozwodowych i spadkowych, podziału majątku i powiązanych spraw gospodarczych oraz bankowych. Do spraw rodzinnych podchodzę ze zrozumieniem. W relacjach z klientem stawiam na poufność, uczciwość i lojalność;

 

Prywatnie: miłośnikiem siatkówki, kapitanem reprezentacji radców prawnych, nielubiącym  listopada i deszczowych, poniedziałkowych poranków.

2018.02_edited.jpg

Kamila

Podlaska

Radca Prawny

Kim jestem? 

Zawodowo: radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem, między innymi w administracji skarbowo-celnej oraz samorządowej. Do spraw rodzinnych podchodzę z empatią, realizuję główne motto kancelarii „nie pogarszać trudnych relacji rodzinnych”.

 

Prywatnie: osobą ceniąca ponad wszystko rodzinę, nielubiącą stagnacji i stereotypów, miłośniczką podróży, zawodniczką siatkarskiej drużyny radców prawnych.

Kancelaria współpracuje również z: 

Mediatorem

Psychologiem

Notariuszem

Detektywem